Dil seçimi: TR | EN

OTOMARKA

Otomarka, Fark Holding şirketlerinin imal ettiği tüm ürünlerin yurtiçine satışı amacıyla 1993 senesinde Zafer Büyükkuşoğlu tarafından kurulmuştur.Aile şirketi ruhunu yansıtan firmamız 20 yılı aşkın tecrübesi, insana verdiği değer ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ile sektöründe hak ettiği güvenilirliği sürdürmektedir.

İlk etapta Farplas ürünlerinin yurtiçi satışını yapan firmamız zamanla piyasadaki saygınlığı ve yeri sayesinde oto elektrik aksamı ve çeşitli yedek parçaların ithalatına başlamış ayrıca bazı markaların distribütörlüğünü almıştır. Kısa süre içerisinde yurtiçi satışlarına ek olarak müşterilerine ilk elden kaliteli ithal ürünleri tedarik eder duruma gelmiştir.Her yıl yükselen bir grafikle ürün çeşitliliğini artırmayı hedefleyen firmamız başarısını aynı zamanda kaliteden ödün vermemesine, hızlı ürün teslimatına ve taleplere yüksek oranda cevap verebilmesine borçludur.

Bugün piyasada OTOMARKA'yı bir değer yapan esaslar; ekibini ve şirketini sahiplenen çalışanlarımızın katkıları ile her zaman yanımızda olan, birlikte büyüdüğümüz siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımızdır.

www.otomarka.com