Dil seçimi: TR | EN

İLETİŞİM

Konum

 

YOL TARİFİ

Toplu Taşıma

E-5 ’ten geçen Gebze-Harem Minibüsleriyle Gebze merkeze  ulaşabilirsiniz. Gebzeden GOSB’ a gelirseniz, GOSB’den TAYSAD’a (TOSB)  toplu taşıma imkanı olmadığı için taksi ile ulaşabilirsiniz.

Özel Araç

TEM'den gelirseniz, Şekerpınar/Çayırova gişelerinden çıktıktan sonra göreceğiniz ilk köprünün altından geçip üstüne çıkacaksınız ileride ışıklardan hiçbir yere sapmadan devam ediyorsunuz yaklaşık bir 3-4 km daha devam ettikten sonra ufak bir köprünün üzerinden geçeceksiniz sol tarafta Taysad Organize Sanayi Bölgesi’nin girişinden girdikten sonra güvenlikten sola dönüp devam ederseniz ilerde solda firmamızı göreceksinizdir.

 E-5 ten gelirseniz, Bayramoğlu kavsağını geçtikten sonra Yenimahalle’den köprünün üzerine çıkacaksınız ve 3-4 km devam edip ilk sağdan Şekerpınar sapağından giriyorsunuz, ileri de ışıklardan hiçbir yere sapmadan devam ediyorsunuz yaklaşık bir 3- 4 km daha devam ettikten sonra ufak bir köprünün üzerinden geçeceksiniz sol tarafta Taysad Organize Sanayi Bölgesi’nin girişinden girdikten sonra güvenlikten sola dönüp devam ederseniz ilerde solda firmamızı göreceksinizdir.